به نام او که مرا خالق لحظه های خویش خلق کرد.

دوست عزیزم سلام. یک سلام پر از احساسات و اتفاقات خوب.

ممنونم از اینکه برای خودت احترام و ارزش قائلی و برای لحظه های زندگیت برنامه ریزی می کنی؛ هدفمند بودن رو تجربه می کنی و برای اهدافت پیش میری.

به نظر شما چرا بعضیا ماشین پورشه سوارن و بعضیا پراید؟ چرا بعضی ها افراد موفق هستن و بعضی دیگر افراد ناموفق؟ چرا بعضی ها خوشبختن و بعضی ها نیستن؟ چرا بعضی ها هر روز سلامت تر و شاداب ترن و بعضی دیگر بیمارتر و بی حال تر؟ اینا همه سوالایی هستن که سالا ها از خودم می پرسیدم که چرا؟!

وقتی که قانون جذب رو برای اولین بار شنیدم، وقتی فیلم راز رو برای اولین بار دیدم، در شرایط اسفناکی بودم. من در خانواده متوسطی و مذهبی به دنیا اومدم و پدرم معتقد بود که دختر باید زود ازدواج کنه و به صلاحدید پدرم در سن ۱۶ سالگی ازدواج کردم و بلافاصله بعد از اون به شهر بندرعباس سفر کردم و فصلی غم انگیز از زندگیم شروع شد.

فکر می کردم با ازدواج کردن اوضاع زندگیم بهتر میشه اما بدتر شد. رابطه خوبی با همسرم نداشتم و هر روز نالان بودم و گریه و زاری، اضافه وزن و بی پولی گریبانمو گرفته بود و در یک اتاق ۹ متری زندگی می کردم و آرزوی مرگ همیشه با من بود اون هم در شرایطی که فقط ۱۷ سال سن داشتم.

شاید واستون این سوال پیش بیاد چه اتفاقی رخ داد؟ خودم میگم معجزه آگاهی منو نجات داد. همونطور که من تصمیم گرفتم با انتشار این آگاهی ها به زندگی خیلیا کمک کنم، یک روز فردی به من کمک کرد. به من گفت می تونی تغییر کنی. قانونی وجود داره به نام قانون راز، قانون آفرینش، قانون خلق کردن. اون موقع به نظرم خیلی دور از ذهن بود و واقعیت نبود. اما باید اونو می پذیرفتم و مرحله اولش این بود که قبول کنم، آنچه رو که به وجود آورده شده، توسط من بوده.

از تو می خوام حتما این ویدئو رو ببین، در این فایل در مورد گذشته خودم، شرایط بی هدف زندگی، مشکلات زندگی، برنامه ریزی، معجزه اگاهی، قانون راز، قانون آفرینش و قانون خلق کردن صحبت شده و مطمئنا برای شما مفیده.

یادت باشه این تو هستی که میتونی انتخاب بکنی که از زندگی خودت چه سهمی داشته باشی.

حتما در این پست سوالتو بپرس و بگو چطوری می خوای به خواسته هات برسی.

هر سوالی داری از من بپرس. دوست دارم عزیزم، هر جایی که هستی بدرخش.

99 پاسخ
 1. سمیه
  سمیه گفته:

  سلام خانم تیموریه عزیزم امیدوارم حالتون خوب باشه .میخواستم بپرسم چگونه میشه پولدار شد اگه شوهرم به این حرفها اعتقادی نداره باید چی کار کنم؟؟؟!

  پاسخ
 2. رویا
  رویا گفته:

  سلام من سالهاست که با قانون جذب آشنام لکن دو مسئله که بصورت دو دیدگاه متفاوت دیدم اینه که در بین همه رهنمودها بعضی ها میگن صرف تصور و خواسته مهم نیست بلکه شما باید تلاش هم بکنید تا به خواستتون برسید و بعضی ها میگن شما فقط کافیه سیگینال اون خواسته رو به کاینات بفرستید و دنبال چرایی و چگونگی کارکرد قانون آفرینش نشید میخواستم در مورد این مسئله برام کامل توضیح بدید و بگید کدوم درسته البته این رو هم بگم من کاملآ واقفم که بعضی کارها رو باید خودمون انجام بدیم ولی اون مسایل باید پیش بیاد که ما حرکتی از خودمون نشون بدیم و دیگر اینکه بعضی مسایل و مشکلات هستند که واقعا از لحاظ عملی برای اون ها راه حلی نداریم و تنها باید به خدا و نیروی کاینات تکیه کنیم مثل مریضی یا درگیر مشکلات خاص شدن ممنون میشم سوال من رو در قالب این دو دیدگاه و موارد مطروحه جواب بدید.

  پاسخ
 3. زهرانوعی
  زهرانوعی گفته:

  سلام استاد عزیزم من قانون راز را بارها گوش دادم و نمیدونم چرا نتیجه نگرفتم فرزند من دوسالگی بیماری صرع داره اکنون ۲۶سالشه سالها دعا کردم و سالها دکتر رفتم و سالها کتابهای انگیزشی خواندم و حتی کلاسهای آنالیز رفتم و نمیدونم چرا نتیجه نگرفتم شما بگید چرا روز بروز وضعیت مالی جسمی فرزندم بدتر شده و الان گوشه خونه،افتاده ترو،خدا خیلی واضح بگید من چه کنم مرسی ممنونم عزیزم

  پاسخ
 4. زهرا
  زهرا گفته:

  سلام استاد وقتتون بخیر من ۸ روز دیگ کنکور ارشد دارم چیکار کنیم که نتیجه ای که میخوام رو بگیرم

  پاسخ
 5. مهسا
  مهسا گفته:

  سلام خدمت استاد عزیز من زندگیمودوست دارم خودمو دوست دارم همسرم رو دوست دارم همه چی از همه جهت عالیه فقط احساس میکنم دارم از دنیا جا میمونم جوونیم داره هدر میره و همین باعث شده که نسبت به قبل پژمرده تر بشم روزام داره تکراری پیش میره
  و الان که یه مشکل خانوادگی دارم
  ذهنم مشغوله و نمیتونم درست فکر کنم
  زود رنج در شدم احساس خستگی میکنم از همه مهم تر مادرم قطع رابطه کرده و این بیشتر از همه داره اذیتم میکنه و غرورم تحت فشاره …..

  پاسخ
 6. منیره
  منیره گفته:

  من خیلی ناامیدم شوهرم هرسال ورشکسته میشه ،و جز بی پولی و رنج چیزی به ارمغان نمیاره ،هرچقدر هم این صحبتها رو گوش میدم فقط چند ساعتی اثر داره ،

  پاسخ
 7. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام خانم تیموری عزیزم دلم میخواد تغییر کنم تا مثل دوست پسرم که با این قانون الان ث وت مند شده ثروتمند بشم کمکم کنید

  پاسخ
 8. مهدیه
  مهدیه گفته:

  سلام خانم تیموری عزیزم دلم میخواد تغییر کنم تا مثل دوست پسرم که با این قانون الان ث وت مند شده ثروتمند بشم کمکم کنید

  پاسخ
 9. مهدیه
  مهدیه گفته:

  سلام خانم تیموری عزیز کمکم کنید تا بتونم خودم رو تغییر بدم دلم خیلی میخواد تغییر کنم حتی خواستم حضوری ببینمتون که فرمودن نمیشه و شما وقت ندارید شرایط مالیم خوب نیست که از دوره های اپلیکیشن استفاده کنم لطفا کمکم کن مهدیه حسنی

  پاسخ
 10. مهدیه
  مهدیه گفته:

  سلام خانم تیموری جان خواستم حضوری ببینمتون که فرمودن نمیشه و شما وقت ندارید شرایط مالیم خوب نیست که از دوره های اپلیکیشن استفاده کنم لطفا کمکم کن مهدیه حسنی

  پاسخ
 11. سهراب نجفی
  سهراب نجفی گفته:

  سلام خانم تیموری من ۱۳سال پیش با مجله موفقیت آشنا شدم،بااستاد حلت،معظمی،احمدی منش،صحت،سیف،عباس منش،وخودت،دوره کامل آشتی درون
  الان زندگی ام نه تنها خوب نشد بلکه بهم ریخته،برای خانمم آه آه شدم،بیپول شدم،کارکارمندی ام سمتم پایین اومد،وان ال پی،موفقیبت،همایشهای خارجی،مدیریت،ومخصوصا خانمم داغونم کرده
  جان میکاییلت یه ویس اختصاصی برامن بفرست ،شماره تلگرام ۰۹۱۳۲۸۰۰۹۸۸
  حرف شما وعباس منش به دلم میشینه،
  اما مدارم،فرکانسم،احساساتم،روخودم وهمسرم کشیده پایین،
  هرتکنیک وهر روشی بگی یه مدار بیام ب
  الا انجام میدم،دوتابچه دارم خانم با رفتارش برضدم کرده آنها
  منتظر ویست هستم،خدا به خودت ومیکاییل وعزیزانت خیربده،
  رفتم دنبال اینکه اسممو عوض کنم

  پاسخ
 12. زهرا
  زهرا گفته:

  از کجا بفهمیم ک درست از قانون جذب داریم استفاده میکنم
  یا در مسیر درست قرار گرفتیم یا نه؟

  پاسخ
 13. حسین شهریاری
  حسین شهریاری گفته:

  سلام.خیلی تشکر می کنم از دکتر معصومه تیموری فقط یک سوال داشتم در صورت فیلتر شدن تلگرام از چه راهی میشه از خانوم دکتر استفاده کرد؟

  پاسخ
 14. مینو
  مینو گفته:

  سلام استاد عزیز
  من هدفهامو نوشتم، هر روز شکر گذاری رو هم مینویسم و حتی سپاسگذاری میکنم به خاطر چیزهایی که بعدا بهش خواهم رسید. اما خیلی خیلی طولانی شده، کجای راهو اشتباه دارم میرم. (اهدافمو یکبار نوشتم، فقط نمیدونم درسته یا نه، نوشتم من میخواهم به……… بروم، من میخواهم……… داشته باشم.) حتی عکس های اون مکان رو هر روز جلو چشمم هست و نگاه میکنم، خیلی وقتها خودمو در اون موقعیت احساس میکنم، تلاش هم میکنم اما الکی بینش وقفه میوفته. و خسته کننده شده، اما تلاشم را قطع نکردم فقط سرعتش کم شده. ممنونم از راهنماییهاتون، سپاسگذارم

  پاسخ
 15. مرضیه صدیقی
  مرضیه صدیقی گفته:

  با عرض سلام خدمت دوست بسیار مهربونم،امیدوارم هرجایی که هستین همیشه سلامت و روزبهروز موفق تر باشین،من کلاسای بهمن که در مشهد برگزار شد شرکت کردم و فقط به خاطر گزراندن وقتم بود،من شش سال و دو ماهه ازدواج کردم اما یه زندگی بسیار بسیار سخت….با اومدنم به همایش نظرم کاملا تغییر کرد و تصمیماتی که واسه زندگیم گرفته بودمو کاملآ کنار گذاشتم و بعد از کلاسها با کانالتون در ارتباط بودم اما نمیتونستم چطوری باید واستون پیام بزارم و از وجودتون تو زندگیم تشکر کنم ویا سوالاتمو بپرسم،تو کلاستونم خیلی سوال واسم پیش میومد که به دلایل مختلف موفق به پرسیدن نمیشدم،الان مهمترین سوالم آینه که من دوست ندارم یه زندگی یکنواخت داشته باشم دوست دارم یه فردموفق پولدار بشم اما نمیدونم باید در چه زمینه ای برم و شروع کنم؟

  پاسخ
 16. فهیمه
  فهیمه گفته:

  سلام من ازدواج کردم شوهرم بهم خرجی نمیداند حتی پول ارایشگاهم رو از پدرم می گرفتم.قرار بود وقتی خانه گرفت سه دانگش رو به اسمم کنه که نکرد.خیلی عصبانی بودم و طلبکار تا اینکه با شما آشنا شدم فهمیدم کسی هیچ وظیفه ای در قبال من نداره من خودم باید به خودم کمک کنم برای خودم در امد کسب کنم من هیچ راهی برای پولدار شدن خودم پیدا نکردم.مدرک تحصیلی ام هم کارشناسی ارشد ریاضی است.

  پاسخ
 17. سما
  سما گفته:

  باسلام و سپاس فراوان از انرژی مثبتی که محتاجش هستیم و شما معصومه عزیزم خالصانه در اختیارمون میگذارید.
  سوالی که دارم این هستش که تقریبا دو ماهه عضو کانالتون شدم و تمام کلیپ ها رو هم می بینم و هم می خونم. خیلی خوشحالم از اینکه یک ترغیب کننده مثل شما دارم و تمام صحبتها رو باور دارم. روحیه ام بهتر شده اما شرایطی که هست در زندگی ابعاد کاری، درامدی، زندگی فردی و… تغییری نکرده و این ها هیچکدوم چیزی نیست که من لایقش باشم یا بخوامشون. خیلی زحمت کشیدم که در جایگاه خیلی بالایی باشم. آیا حسادت و کارشکنی یا به قول معروف زیراب زنی ویا دعای ناخیر می تونه تاثیر داشته باشه؟؟
  آیا سحر و جادو و… حقیقت داره؟
  ممنون میشم پاسخ بدین
  یک دنیا سپاسگذارم

  پاسخ
  • ناشناس
   ناشناس گفته:

   سلام خانم تیموری عزیز،من نزدیک یک ماهه که عضو کنال شما شدم خیلی هم انرژی مثبت گرفتم وهر روز ویس های شما رو گوش میدم ،٣٧ سال دارم و چند سالی هست که اقدام به بارداری کردم البته یک فرزند دارم ،اما در این چند سال همش فکرای منفی در خودم دارم که فکر میکنم مانع از بارداری من شده ،همش فکر میکنم دیگه باردار نمیشم یا اگه بشم آرامشی که الان توی زندگیم دارم بهم میخوره یافرزند بیماری بدنیا میارم همه اینافکرا منو از بارداریم میترسونه و مانع میشه که باردار بشم ،هر ماه بعد از اینکه میفهمم باردار نیستم کلی ناراحت و نا امید میشم ،میشه کمکم کنید ،ممنون

   پاسخ
 18. علیرضا عابدی
  علیرضا عابدی گفته:

  ضمن عرض سلام و ارادت خدمت خواهر ارجمند واستاد گرامی . من خیلی خیلی عاشق صحبتها و سخن رانیهای شما هستم . من حدود یک ماهی هست که آشناشدم با کانال تلگرامی شما و دارم لذت میبرم . خداوند انشاالله نگهدارتون باشه .من چندسال قبل باقدرت ونیروی جذب آشنا شدم . ویه طرح بزرگ جهانی توی ذهنم کلید خورد و طرح رو روی کاغذ نوشتم وبرای عملیاتی کردن اون دارم کار میکنم ولی چون طرح خیلی بزرگ وعظیمه بعضی وقتها به خودم میگم نکنه نشه و سردرگم میشم . میخواستم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید و آیا افتخار همکاری رو میدید که توی این طرح حضور داشته باشید . پیشاپیش از شما کمال تشکر رو دارم .

  پاسخ
 19. سمیه
  سمیه گفته:

  سلام خانوم تیموری عزیز،من تازه با کانال شما آشنا شدم،هر وقت که ویدئوها و ویس هاتون رو میبینم وکه میشنوم کلی انرژی میگیرم،لطفا بفرمایید چطور میتونم خصوصیتون پیام بدم؟ میخوام باهاتون صحبت کنم ممنون میشم.

  پاسخ
 20. سما
  سما گفته:

  باسلام و سپاس فراوان از انرژی مثبتی که محتاجش هستیم و شما معصومه عزیزم خالصانه در اختیارمون میگذارید.
  سوالی که دارم این هستش که تقریبا دو ماهه عضو کانالتون شدم و تمام کلیپ ها رو هم می بینم و هم می خونم. خیلی خوشحالم از اینکه یک ترغیب کننده مثل شما دارم و تمام صحبتها رو باور دارم. روحیه ام بهتر شده اما شرایطی که هست در زندگی ابعاد کاری، درامدی، زندگی فردی و… تغییری نکرده و این ها هیچکدوم چیزی نیست که من لایقش باشم یا بخوامشون. خیلی زحمت کشیدم که در جایگاه خیلی بالایی باشم. آیا حسادت و کارشکنی یا به قول معروف زیراب زنی ویا دعای ناخیر می تونه تاثیر داشته باشه؟؟
  آیا سحر و جادو و… حقیقت داره؟
  ممنون میشم پاسخ بدین
  یک دنیا سپاسگزارم

  پاسخ
 21. فاطمه
  فاطمه گفته:

  سلام استاد لطفا قوانین و تکنیک های افرینش و جذب رو توی کانال بهم یاد بدین لطفا

  پاسخ
 22. توحید
  توحید گفته:

  سلام. من در محیطی بزرگ شدم که اگه میخواستم کاری کنم چیزی بگم به گونه با من رفتار شده که من شخصیتی خجالتی و بی اعتماد به نفس دارم البته از نظر خودم و اینکه به راحتی نمیتونم ارتباط برقرار کنم چون بعضی فعل و انفعالات ذهنی به من اجازه نمیدهند که من از این جور زندگی خسته شده ام میخواهم تغییر کنم آیا میشه این خجالتی بودن بی اعتماد به نفسی رو تغییر داد چون خیلی ضربه خودم و اصلا خودم خودمو دیگه دوست ندارم میخواهم فردی قوی شوم درسته از وقتی با کانال آشنا شدم خیلی تغییر مثبتی داشته ام و ازتون ممنون.

  پاسخ
 23. بهارانه
  بهارانه گفته:

  سلام خانم تیموری عزیزم من تازه با کانال شما اشنا شدم و واقعا پر از انرژی ام میخاستم بدونم چطور میتونم تو این دو ماه باقی مونده تا کنکور بهترین نتیجه رو بگیرم؟

  پاسخ
 24. N
  N گفته:

  سلام من از کلاس پنجم دبستان تا دقیقا روزی که کنکور تجربی دادم به پزشکی ودانشگاه تهران فکرمیکردم منتهی به خاطر ناامیدی هام افسردگی ای که ناشی از حبس کردن خودم تو اتاق برای فقط درس خوندن گرفته بودم به بدترین رتبه رسیدم اما صبرنکردم وحسابداری دانشگاه غیرانتفاعی ساوه رو زدم کم کم متوجه شدم این دانشگاه اصلا بارعلمی نداره واسمشو نمیشه حتی گذاشت دانشگاه .با ورودیک استادخانم که فقط به جرات میتونم بگم انگارخدا ایشونو برای ما فرستاد به رشته خودم علاقه پیداکردم وبعدها متوجه شدم من واقعا به درد این رشته میخورم .درسته سه ساله تونستم لیسانس بگیرم والان خیلی از دوستام واشناهام بهم حسودی میکنن بدون اینکه بفهمن من چقدر از رفت وامد به ساوه سختی کشیدم چقدر برای اون دانشگاه لعنتی که ارزشی نداشت هزینه کردم درسته به این رشته علاقه پیدا کردم ولی هرزمان میگذره فقط میگم چرا خدا من بعد اون همه تلاش وشب بیداری نتونستم دانشگاه خوبی قبول بشم که لایقم باشه بااینکه ناامیدی خودم باعثش شده ولی نمیتونم قبول کنم وهی میگم کاش یکم بیشترتحقیق کرده بودم ومدام حسرت میخورم …اینم بگم که دیگه هیچ علاقه ای به ادامه تحصیل ندارم چون ادم استرسی ای هستم ….واقعا چیکارکنم که حسرت نخورم …از طرف دیگه من باکوچک ترین حرف بهم میریزم

  پاسخ
 25. نفیسه
  نفیسه گفته:

  سلام من از کلاس پنجم دبستان تا دقیقا روزی که کنکور تجربی دادم به پزشکی ودانشگاه تهران فکرمیکردم منتهی به خاطر ناامیدی هام افسردگی ای که ناشی از حبس کردن خودم تو اتاق برای فقط درس خوندن گرفته بودم به بدترین رتبه رسیدم اما صبرنکردم وحسابداری دانشگاه غیرانتفاعی ساوه رو زدم کم کم متوجه شدم این دانشگاه اصلا بارعلمی نداره واسمشو نمیشه حتی گذاشت دانشگاه .با ورودیک استادخانم که فقط به جرات میتونم بگم انگارخدا ایشونو برای ما فرستاد به رشته خودم علاقه پیداکردم وبعدها متوجه شدم من واقعا به درد این رشته میخورم .درسته سه ساله تونستم لیسانس بگیرم والان خیلی از دوستام واشناهام بهم حسودی میکنن بدون اینکه بفهمن من چقدر از رفت وامد به ساوه سختی کشیدم چقدر برای اون دانشگاه لعنتی که ارزشی نداشت هزینه کردم درسته به این رشته علاقه پیدا کردم ولی هرزمان میگذره فقط میگم چرا خدا من بعد اون همه تلاش وشب بیداری نتونستم دانشگاه خوبی قبول بشم که لایقم باشه بااینکه ناامیدی خودم باعثش شده ولی نمیتونم قبول کنم وهی میگم کاش یکم بیشترتحقیق کرده بودم ومدام حسرت میخورم …اینم بگم که دیگه هیچ علاقه ای به ادامه تحصیل ندارم چون ادم استرسی ای هستم ….واقعا چیکارکنم که حسرت نخورم …از طرف دیگه من باکوچک ترین حرف بهم میریزم

  پاسخ
 26. مریم
  مریم گفته:

  سلام استاد عزیزم.ازوقتی که ویساتون رو گوش میدم و تمرینا رو انجام میدم حالم خییییلی بهترشده ولی متاسفانه زیاد فکر میکنم خیلی شبا تاصبح بیدارم و فقط مینویسم.من تو چندزمینه علاقه و استعداد خوبی دارم.ورزش.موسیقی و روانشناسی.ایا درسته ک برای موفقیت باید رو یک چیز تمرکز کرد؟همیشه بمون گفتن اگه ب چند چیز همزمان فکر کنی ب هیچکدوم نمیرسی.این باعث دل مشغولی من شده.ممنون میشم جواب بدین.

  پاسخ
 27. معصومه
  معصومه گفته:

  سلام…من ۴۷ سالم هست..من زن فعال و با استعدادی هستم…ولی هنوز در جا می زنم…می خوام پیشرفت کنم و مدارج عالی علمی را طی کنم..همین طور پولدار…نیاز به راهنمایی دارم..تشکر..

  پاسخ
 28. سمیه
  سمیه گفته:

  سلام من سمیه هستم. خیلی ممنونم از بزرگواری شما. من حدود ۴ ماه هست که به قانونهایی که گفتین عمل میکنم البته شاید ۸۰ درصد. زندگیم خیلی خوب شده ولی از این هم میخوام بیشتر خوب بشه. سوالی که داشتم آیا برای خونریزی مکرر بعد از زایمان که با دارو خوب نمیشه و همچنین لکه های پوستی میشه چه جوری میشه از طریق قانون جذب درمان کرد؟

  پاسخ
 29. مصطفی ثنایی
  مصطفی ثنایی گفته:

  سلام وقت بخیر
  خدمت شما استاد عزیز
  من از شما یک خواهش داشتم که تکنیک رسالت را برای من توضیح دهید
  باتشکر از شما و تیم پشتیبانتان

  پاسخ
 30. معصومه
  معصومه گفته:

  سلام…خانمی ۴۷ساله هستم…سرشار از اسعداد و فوق العاده فعال….ولی همیشه درجا زدم..‌و پیشرفتی نداشتم…می خواهم مدارج علمی و تحصیلی را طی کنم…و همین طور زنی ثروتمندن شوم…از شما راهنمایی می خواهم…تشکر

  پاسخ
 31. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام خانم تیموری عزیز میخواستم بپرسم چطوری میتونم برنامه ریزی کنم که بتونم بهتر درس بخونم

  پاسخ
 32. مریم
  مریم گفته:

  سلام خانم تیموری عزیز منم مشکلم مثل بقیه اینه که چطورزندگیموعوض بکنم روپای خودم بایستم ،خیلی ناراحتم چراتاالان کاری نکردم ،استارت اول وباراهنماییهای شما زدم ورفتم توکارناخن کاری ویادگرفتم والان دوست دارم استادبشم ،ولی افکارمنفی زیادی میاد سراغم ،استرس زیادی دارم ،میشه راهنماییم کنید ،البته من باکمک راهنماییهاتون خیلی بهترم ولی یهویی یه غم عجیبی میاد سراغم

  پاسخ
 33. مصطفی ثنایی
  مصطفی ثنایی گفته:

  سلام وقت بخیر استاد عزیز
  من از شما درخواست آموزش تکنیک رسالت را داشتم
  باتشکر از شما و تیم پشتیبانتان

  پاسخ
 34. مرجان
  مرجان گفته:

  سلام خانم تیموری عزیز
  من حدود یک هفته است که با کانال شما آشنا شده ام و چند تا از ویسهاتون رو هم شنیدم ، من یک خانم خانه دار با دو تا بچه هستم ، دلم میخواد از نظر مالی استقلال داشته باشم ، اما نمیدونم باید چکار کنم و از کجا شروع کنم .

  پاسخ
 35. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام خانم تیموری، به تازگی به این گروه ملحق شدم ، مشکل بزرگی دارم حتما باید با شما درمیون بزارم
  کسی رو ندارم به کمکتون نیاز دارم
  لطفا کمکم کنید مستاصل شدم.
  ممنون

  پاسخ
 36. حميده جعفري
  حميده جعفري گفته:

  سلام.
  من به تازگی با گروه و کانال شما آشنا شدم
  پیام های شما رو می خونم و دلگرم شدم، راستش بحران بزرگی وارد زندگی من شده و مستاصل شدم کسی رو برای راهنمایی ندارم، کمکم کنید
  چطور می تونم با شما صحبت کنم و مشکلمو بگم وضعیت بحرانی دارم لطفا راهنمایی ام کنید.

  پاسخ
 37. تینا
  تینا گفته:

  سلام خانم تیموری عزیز من خیلی علاقه مند هستم که با هر روشی شده تحول پیدا کنم و شرایط روحی و جسمی و مالیم بهتر بشه ولی فعلا شرایطم طوری هست که نمیتونم تو هیچ دوره ای ثبت نام کنم میشه منو راهنمایی کنین که چطور میتونم خودم با کمک ۸ودم و خدا موفق بشم
  ومن یه برادر بزرگتر دارم که شرایطش خیلی بد تر از منه ما تو خانواده فقیری بزرگ شدیم و برادرمم چون به خیلی از درهای بسته خورده الان امیدشو از دست داده و بیکار تو خونه هست وبا اینکه سنش داره بالا میره هنوز نتونسته و شرایطشو نداشته که به ازدواج فکر کنه من بیشتر از خودم واسه اون ناراحتم چون لااقل من ازدواج کردم و شوهرم انسان بدی نیست و خدا دوتا فرزند بهم عطا کرده
  آیا میتونین بهم راهی رو نشون بدین که بتونم به برادرم کمک کنم و شرایط کاری براش پیدا کنم تا وضعش بهتر بشه
  خیلی طولانی بود سوالم اما ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید
  ممنون از لطفتون

  پاسخ
 38. فاطمه سادات خدایی
  فاطمه سادات خدایی گفته:

  سلام خانم تیموری عزیزامیدوارم حالتون خوب باشه میخواستم بگم چه جوری میشه توکاری که دارم موفق بشم به اوج خوشبختی وثروت بشم وچه جورمیتونم باور کنم که به هر انچه میخوام برسم اصلا وضع مالی خوبی ندارم که اپیکیشن هاتون روتهیه کنم تورو خداکمکم کنید

  پاسخ
 39. هما
  هما گفته:

  سلام استاد گرامی
  حرفهاتون رو اگر اجرا کنیم واقعا عملی هستن.من بارها اجرا کردم و جواب دیدم ولی یه جاهایی سرد میشم و دوباره برمیگردم به شرایط قبل.دلم میخواد یه راه برای این بهم پیشنهاد بدین. و اینکه من یه شخصی رو واقعا دوست دارم و دلم میخواد که بتونم باهاش ازدواج کنم چطوری میتونم اون شخص رو از طریق قانون جذب بدست بیارم ؟

  پاسخ
 40. فاطمه
  فاطمه گفته:

  سلام استاد خسته نباشید من دختر ۱۹ساله هستم ک تازه نامزد کردم و دوست دارم واقعا هم توی زندگیم هم توی دیگر مساعل موفق باشم دوس دارم خیلی موفق باشم تا الان ک هیچ موفقیتی رو کسب نکردم چ کنم ک زندگیم و وقتم رو ب بهترین صورت ازشون استفاده کنم

  پاسخ
 41. فاطمه
  فاطمه گفته:

  با سلام استاد من یه دخترم ک سنم۱۹ است و تازه نامزد کردم و و روانشناسی پیام نور میخونم ترم۲.چ کنم ک موفق باشم هم تو زندگیم و هم یه روانشناس خوب بسم ارزومه مرسی

  پاسخ
 42. Nn
  Nn گفته:

  سلام خانم تیموری.چیکارکنم روابط اجتماعیم با افراد بهترشه.من خیلی کم حرفم و خیلی جاها نمیتونم حرف دلمو بزنم و یه جورایی بغض میکنم که این خیلی آزارم میده…لطفا راهنمایی کنید.ممنونم.

  پاسخ
 43. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام استاد گرامی
  جسارتا میخواستم بدونم چطوری میشه با یه شخص خاص ازدواج کنم و خوشبخت بشم .و اون به زندگی ام دعوت کنم .البته با توجه به اینکه یه سری مسائل هم وجود داره.

  پاسخ
 44. شهلا
  شهلا گفته:

  سلام استاد عزیزم،ممنون که هستین از وقتی وارد کانال شما شدم خیلی نظرم نسبت به زندگی عوض شده.
  خانم تیموری عزیز من رشته تحصیلیم بهداشت هست. سر کار هم هستم ولی از کارم راضی نیستم. چون اصلا از رشتم خودم نمیاد و تهدید های سر کار خیلی اذییتم میکنه. تصمیم گرفتم بشینم بخونم کنکور پزشکی بدم چون خیلی علاقه دارم بشم متخصص قلب. ولی استرس دارم به خواستم نرسم. شرایط روحیم زیاد خوب نیست. نمیدونم چکار کنم؟عشق به پزشکی کل ذهنم را درگیر کرده. اگر ممکنه راهنماییم کند چکار کنم که بتونم به خواستم برسم. تشکر..

  پاسخ
 45. شهلا
  شهلا گفته:

  خانم تیموری عزیز من همیشه تو قرعه کشی شرکت میکنم ولی برنده نشدم. تا حالا خیلی نیاز به برنده شدن تو این قرعه کشی دارم. باید چکار کنم؟

  پاسخ
 46. زی زی
  زی زی گفته:

  سلام استاد
  من دانشجوی برق دانشگاه امیرکبیرم.
  امسال یکی از هم کلاسیام بمن پیشنهاد ازدواج داد ولی من اینقدر فک میکردم سطح خانواده اونا از ما بالاتره و یا به اندازه ما مذهبی نیستن و خانوادم قبول نمیکنن و …. و اینقدر انرژی و ارتعاش منفی فرستادم تا بعد از ۳ ماه که طرف سعی داشت منو راضی کنه برای ازدواج . پشیمون شد و رفت سراغ زندگی خودش.
  من مثل خر تو گل گیر کردم و پشیمونم. الان کمتر فاز منفی دارم و فک میکنم خانوادم قبول میکنن. ولی چطوری اونو برگردونم؟ باید فراموش کنم یا نه؟
  من خیلی صبرم کمه و از انتظار بدم میاد. چطوری بازم ایشونو جذب کنم؟ که دوباره به سمت من برگردن
  لطفا منو راهنمایی کنید

  پاسخ
 47. هاجره حسینی
  هاجره حسینی گفته:

  سلام خانم تیموریه عزیزم امیدوارم حالتون خوب باشه میخواستم بپرسم چکار کنم که به ارزوهایم برسم کمک کنه

  پاسخ
 48. بانو
  بانو گفته:

  سلام خانم تیموری ،من کلی کانال داشتم در مورد قانون جذب ،اما از وقتی کانال شما به دستم رسیده ،همه رو پاک کردم ،فقط دارم با ویس شما جلو میرم .
  خانوم تیموری سوال من اینه:خواسته من ازدواج هست ،و فرکانسم رو با این مسئله تنظیم کردم ،اما شما فرمودید در ویس ها که اقدام عملی داشته باشید ،میخوام بدونم اقدام عملی من برای ازدواج چی میتونه باشه ؟؟ممنون میشم پاسخ بدید.

  پاسخ
 49. شيوا مولايى
  شيوا مولايى گفته:

  سلام استاد وقتتون بخیر استاد من ٢٩سال سن دارم تا الانم سختى هاى زیادى کشیدم و بزرگترین آرزوم پولدار شدن چیکار کنم پول دار شم ممنونم از راهنمایى هاتون

  پاسخ
 50. ماه نوش
  ماه نوش گفته:

  سلااام استاد خوووبین؟؟
  چطوری میتونم یه آدم با شرایط خوب را به سمت خودم جذب کنم و یه ازدواج موفق داشته باشم؟؟؟

  پاسخ
 51. افسانه امین زاده
  افسانه امین زاده گفته:

  سلام سرکارخانم تیموری.خانمی ۵۹ساله هستم وبازنشسته شده ام.تازه وارد کانال شما شده ام ولی قبلا فایل های صوتی قانون آفرینش و ثروت ۱ آقای عباس منش را گوش کرده ام وتمام پست هایی که شمادراین کانال گذاشته ایدراخوانده ام وهمه این موارد درموردقانون جذب وخالق زندگی خودمان بودن را درک کرده ام اما درعمل به محض اینکه مسئله ای پیش میایددوباره ترسها میاید ونگرانم میکند.مدت مدیدی است که میخواهم یه کاری رو شروع کنم غیراداری و واردکارآزادشوم ولی متاسفانه نمیتوانم ونمیدانم ازکجاشروع کنم چون همیشه کاراداری داشته ام وبالاخره که نیازبه کمکتان دارم اگرمبتوانستم ازتون مشاوره بگیرم خیلی خوب بود.چون حتما نیازبه کسب درآمددارم .کتاب هم زیادخوندم ومیخونم ولی برای شروع نیازبه کمک دارم که برای واردشدن به بازارکارترس نداشته باشم.ضمنا مشکلی که من دارم یا نیمکره چپم فعالتره یا به خاطر سنم است متاسفانه تجسم خلاق ندارم وبیشترهمه چی رو منطقی واستدلالی میبینم وبه همین دلیل نمیتونم آینده ای که برای خودم بارها خواسته ام تجسمش کنم با وجوداینکه عکسم تهیه کردم وچسباندم وبارها وبارها نوشتمشون وباخودم مرور کردم بازنمیتونم خودم ا دراون حالت مجسم کنم اگرچه اطمینان زیادی دارم که بهشون میرسم و مورددیگه اینکه هنوزمتوجه نشدم رسالتم دراین دنیا چیه وبایددنبال چه کاری بروم که عاشقانه آن رابخواهم .ازاینکه وقت میزارین وکمکم میکنیدپیشاپیش سپاسگزارم..

  پاسخ
 52. بهاره
  بهاره گفته:

  سلام عزیزم، چجوری همسر دلخواهمون رو پیدا کنیم و به یک ازدواج عالی برسیم؟ ممنون

  پاسخ
 53. یعقوب
  یعقوب گفته:

  سلام استادمن یک ازدواج ناموفقی داشتم اونم علت واقعیش بی پولی بودکه من وهمسرم ازهم جداشدیم والان دیگه حوصله هیچ چیزوهیچ کسوندارم وصحبتهای شماروگوش دادم وازتون میخوام کمکم کنین تاثروتمندشوم ودوباره زندگیم بهتربشه وثابت کنم که من میتوانم وفقط لطفابه صورت کاملا کاربردی بفرمایین ممنون میشم

  پاسخ
 54. مرضیه
  مرضیه گفته:

  سلام استاد عزیزم من ۳تا مشکل دارم واولیش اینه ک من بیماری اگزما دارم وصورتم درگیر این بیماریه من از داروهای کورتون داراستفاده میکنم ک اگه مثلا دوسه روز ازاین پماد وشامپو استفاده نکنم بیماریم اذیتم میکنه وبرای آینده م نگرانم ک برام بمونه یا بیشترشه بهم راهکار بدین .ودوم اینکه من ۴ساله با یکی از اقوام رابطه دارم وقراربه ازدواجه ولی تا الان جور نشده برای اینم بگین چیکار کنم ممنونتونم استاد گلم وسومیش اراده ی ضعیفمه ک خیلی روم تاثیربدی گذاشته چون نمیتونم کاری ک شروع کردمو تموم کنم واحساس ضعیف بودن ومفید نبودن دارم

  پاسخ
 55. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام استاد من تازه به شما ملحق شدم من به مشکل دارم شوهرم به من خیانت کرده خواهش میکنم کمکم کنید این موضوع را حل کنم میخام قدرتمند شوم میخام آرامش داشته باشم میخام به پول زیاد برسم تا بتونم کنار بچه هایم وشوهرم خوشبخت بشم به من کمک کنید تا به این نتیجه برسم ممنون

  پاسخ
 56. پونه هاشمی
  پونه هاشمی گفته:

  سلام و وقت بخیر
  خانم تیموری شما مشاوره خصوصی هم دارید؟

  پاسخ
 57. الناز
  الناز گفته:

  سلام استاد تیموری عزیز
  چطوری میتونیم به جایگاه مالی واقتصادی عالی برسیم.درحالی که من یه خانوم خانه دار هستم و همسرم یه کارمند ساده است

  پاسخ
 58. حسین
  حسین گفته:

  باسلام خدمت شما من هیچکسو ندارم و تنها هستم فقط یه همسر دارم و یک دوست دوست که نمیشه گفت جای داداشمه من الان ن کار خوبی دارم نه سرمایی ولی میخوام پیشرفت کنم واز شما میخوام بهم بگین چطوری میشه پیشرفت کرد ممنون متشکر

  پاسخ
 59. میترا
  میترا گفته:

  سلام خانم تیموری عزیز چطور میتونم توی فرکانسم عوض کنم ،گاهی اوقات به چیزی فکر میکنم انرژی میزارم وتمرین میکنم و برعکسش اتفاق می افته ،من رابطه عشقی عالی داشتم خودم برگشتم به طرف مقابلم گفتم چرا ما اصلا قهر نکردیم وبعد ۲ماه از حرف من ما الان قهر هستیم چه راهکاری هست که این وضعیت درست بشه ؟باتشکر فراوان برای وقتی که میگذارید

  پاسخ
 60. پریسا
  پریسا گفته:

  سلام خانم تیموری من مشکل ازدواج دارم و به هیچ طریقی حل نمیشه مستأصل شدم بهم بگید چکار کنم هزار راه رو رفتم نتیجه نگرفتم با تشکر

  پاسخ
 61. صادقی
  صادقی گفته:

  با سلام و وقت بخیر،ممنونم از مطالب خوب کانالتون، من میخام یه ۲۰۶سفید بنام خودم داشته باشم، با اینکه هیچ منبع درامدی ندارم و شغلی ندارم اما دلم میخاد این ماشینو داشته باشم، لطف کنید بگید چه جوری با چه روشی جذبش کنم و دوم اینکه شوهرم باهام خوب رفتار نمیکنه دوس دارم رفتارش بامن عوض شه و مثل پروانه دورم بگرده، لطفا دقیقا بگید چه جوری این مورد هم جذب کنم،ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
 62. اسمعیل
  اسمعیل گفته:

  باسلام خدمت استادعزیزخانم تیموری
  استادعزیزبنده بصورت اتفاقی باشماآشناشدم وچندتاازوویسهای شماروگوش کردم وخیلی به دلم نشسته.استادبزرگوارچندسالی هست که ازدواج کردم ازازدواج اولم دوفرزندیکی پسرویکی دختر دارم که دخترم ازدواج کرده وپسربزرگم هم ازمن جداهستن ومشغول کاره خودش هستش که ازهمسراولم جداشدم که جداشدن ازهمسراولم باعثش دانشگاه رفتنش شدکه به بنده خیانت کردن.ومجدداازدواج کردم که ازهمسردومم دوفرزندپسردوقلودارم زندگی روبه رشتی ندارم وهرچه تلاش میکنم نمیتونم یکی خودم رودوتابکنم بعدازگذشت این همه زمان هنوزمستاجرهستم وحتی خدامیدونه نمیتونم اجاره خونه ام روبدم به سختی خرج شکم زن وبچم رودرمیارم هیچ پس اندازی ندارم ونمیتونم داشته باشم.استادعزیزازهمه چیزوهمه کس خسته شدم نمیدونم چکارکنم توروخداکمکم کنیدراهنماییم کنیدچکارکنم که بتونم ثروتمندشوم که آرزوی خیلی چیزهابه دلم مونده.
  ممنون میشم که کمکم کنید.

  پاسخ
 63. نرگس
  نرگس گفته:

  با سلام و عرض خدا قوت ب استاد عزیز و دوست داشتنی.سوالی داشتم از حضورتون،من قانون راز رو باور دارم ولی چند سالی هست که نمیتونم احساس و انرژی که موقع رسیدن ب خواسته م خواهم داشت رو تصور کنم و ب عبارتی نمیتونم هم فرکانس با خواسته م بشم.من در خواستم از کائنات و البته خداوند ثروت هست،ولی سعی من در باره حس عالی داشتن موقع ثروتمند شدنم زیاد نتیجه دلخواهم رو نداده و هنوز حسم معمولیه و از تجسم و تصور و تکرار عبارات تاکیدی درباره ثروتمند شدن احساس لذت و هیجان نمیکنم.لطفا راهنمایی بفرمایید چیکار کنم.متشکرم

  پاسخ
 64. نیما
  نیما گفته:

  سلام
  وقت بخیر من می خواهم همراه خانواده تا یک ماه دیگر به اروپا سفر کنم.

  پاسخ
 65. زهرا
  زهرا گفته:

  سلام من بعدطلاق بابچه هام زندگی میکنم وشرایط مالیم خرابه ودراین ۵سال که طلاق گرفتم عاشق یکی شدم که بسیارمیخوامش حتی اونم همینطورعاشق شده امااون زن وبچه داره حتی گفتم من کنارمیام باخانواده ات امااون گفته نمیتونم بخاطرزنم منم حق میدهم بهش.من خیلی سعی کردم فراموشش کنم امانتونستم ازشمامیخوام چکارکنم من راهنمایی کنید

  پاسخ
 66. مهناز
  مهناز گفته:

  سلام خدمت سرکار خانم تیموری عزیز من تازه وارد گروه شما شدم نمیدونم چیکار کنم . می خوام بتونم مشکلات مو با راهنمایهای شما حل کنم مشکلات خیلی شدیدی داریم واز همه لحاظ تهت فشار هستیم . میشه کمکم کنید که با کمک وراهنمای شما حلشون کنم

  پاسخ
 67. نسترن
  نسترن گفته:

  سلام خانم تیموری عزیزم ببخشیدمن دوماه دیگه کنکوردارم میخواستم بدونم چطوری میتونم نتیجرو تغییربدم ?

  پاسخ
 68. دلشادی اسدی
  دلشادی اسدی گفته:

  سلام عرض ادب خانم تیموری.
  خداقوت .
  مرسی از مطالب خوب و اموزندتون.

  اهدافی که تعیین میکنیم ایا مهمه که بدونیم از چه مسیری بهش میرسیم .
  من خودم یه سری اهداف.مالی .شخصی دارم.
  اما نمیدونم چطور و از چه راهی شروع کنم تا بهش برسم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
 69. ناشناس
  ناشناس گفته:

  خانم تیموری سلام من سه سال دارم کنکور میدم پزشکی قبول بشم باوجود تلاش زیادی هم که دارم اما بازهم موفق نمیشم الان دوماه مونده به کنکور چکار کنم که قبول بشم توروخدا راهنماییم کنید امسال واقعا میخوام قبول بشم چون دیگه حوصله یه سال دیگه خوندنو ندارم سه سال تفریح ومهمانی وهمچی ازم گرفته شده

  پاسخ
 70. گراناز
  گراناز گفته:

  سلام خوبین خانم تیموری من حاملم !؟شوهرمم دوس ندارم از زندگیم متنفرم و ب اجبار زندگی میکنم و دچار ناراحتی اعصاب ب سر میبرم بریدم چیکار کنم

  پاسخ
 71. مریم
  مریم گفته:

  سلام خانم تیموری عزیزم
  منم تازه به جمع دوستان قانون جذب پیوستم
  میخواستم از شما بپرسم چطوری میتونم ماشینمون که ۲ ساله دزدیده شده وهنوز پیدا نشده رو پیدا کنیم
  واقعا با از دست دادن اون ماشین ما خیلی ضربه ها خوردیم
  ممنون میشم از لطفی که در حقم میکنین

  پاسخ
 72. سعید
  سعید گفته:

  سلام
  سال هاست که دارم میدوام ولی نمیرسم
  نارو میبینم نامردی میبینم ، دیگه دارم به بن بست میرسم از حال خودم میترسم ، غرورم جلو خانوادم شکسته

  پاسخ
 73. فاطمه
  فاطمه گفته:

  سلام خانم تیموری چطوری میتونم برای کنکور موفق باشم؟من دوسال دارم براش تلاش میکنم لطفا بهم کمک کنید تا اعتماد به نفسم رو در این باره بالا ببرم.

  پاسخ
 74. ابوالفضل
  ابوالفضل گفته:

  بنام اوک مراخالق زندگی خودخلق کرد. باعرض سلام وخسته نباشید خانم تیموری من تانصف ویس و فیلم های ک تو کانال گذاشتین دیدم وشنیدم ولی این کارهاروفقط چندرومی تونم انجام بدم بعدچندرواراده ام کم میشه و نمی تونم انجام بدم چیکارکنم

  پاسخ
 75. ساحل
  ساحل گفته:

  سلام استاد عزیزم. من به عنوان یک دختر مجرد اگه بخوام همسر تحصیل کرده و با اخلاق و فهمیده داشته باشم که در کنارش احساس آرامش کنم چحوری باید از اون پنج قانون که فرمودین کمک بگیرم تا به این نتیجه برسم. اینکه شکر گزار باشم . و هم فرکانس باشم و خیال پردازی کنم و حواسم به کلمات و دیالوگهام باشه که پر نهایت با توکل به خدا به نتیجه برسم.ممنون از پاسخگویی شما.

  پاسخ
 76. باران
  باران گفته:

  سلام خانم تیموری من دانش آموز سال نهم هستم و امسال باید انتخاب رشته کنم
  به جراحی علاقه دارم و می خوام رشته تجربی رو انتخاب کنم اما خیلی از افراد اطرافم داخل این رشته پشت کنکور موندن برای همین دو دل هستم لطفأ راهنماییم کنید

  پاسخ
  • سارا
   سارا گفته:

   سلام استاد چرا دوره خودتون رو برای امثال منی که پول ندارن رایگان نمیدین؟ خب بجای اینکه گارانتی کنید به امثال من رایگان بدید و بعد از سه ماه که اوضاعمون خوب شد پول شما رو میدیم حتی چندبرابر این قیمت
   مگر نمیگید این دوره صد درصد ما رو پولدار میکنه پس چرا؟؟؟؟

   پاسخ
 77. ملیحه
  ملیحه گفته:

  سلام استاد دوستت دارم..سعی میکنم تمام تمرینات رو انجام بدم..خیلی خوشحالم فقط عصبانیت از فرزندانم رو نمیتونم کنترل کنم..ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ
 78. باران
  باران گفته:

  سلام بر شما استاد گلم .حالم خوبه آرامش دارم خشمی در من نیس خدا رو با تمام وجود حسش میکنم بی دلیل شادم یک شادی درونی .دنیا رو با نگاهی زیباتر میبینم توکلم خیلی خیلی زیاد شده خودمو دوس دارم همه اینا رو مدیون شما هستم سپاس و هزاران سپاس .دعای خیرم همیشه برای شما هس.برای رسیدن به ازدواج ایده آل و موفق چطور میتونم به نتیجه برسم .

  پاسخ
 79. الناز
  الناز گفته:

  ایا واقعا پاسخ میدید
  من خانواده فوق ضعیفی دارم ک الان ١سالی هست پیشرفت چشم گیری داشتم و تونستم ب خانوا م خیلی کمک کنم ولی خواسته ی خودم خیلی والاست ،و من نیاز ب یک پول هنگفت دارم ولی بهش نمیدونم کی میرسم لطفا کمکم کنین

  پاسخ
 80. ت.ف
  ت.ف گفته:

  سلام خانم تیموری عزیزم این فیلم راز رو چطور میشه دید و اینکه من مشکل مالی دارم خیلی دارم رو خودم کار میکنم ولی فعلا چیزی درست نشده واین باعث میشه خیلی نمیتونم تمرکز کنم چیکار کنم

  پاسخ
 81. زهرا
  زهرا گفته:

  سلام استاد من یه مدت خیلی احساس بدی دارم ابعد زایمان دخترم تقریبا ۳ماهه که افسردگی شدید دارم تو رو خدا کمکم کنید

  پاسخ
 82. الهه
  الهه گفته:

  سلام خانم تیموری عزیز،استاد گرانقدرم، هرچقدرازشما سپاسگذاری کنم کمه، پس بنابراین فقط میگویم دعا گوتون هستم.این نوشته ها رادارم بابغض مینویسم،چون درگذشته خیلی افسرده پراسترس وناشاد بودم وهمیشه درسینه ام گرفتگی حس میکردم،که باشرکت درکلاسهاتون آن گرفتگی کاملا رفع شد،یعنی هرصبح که بیدارمیشدم آن قسمت قفس سینه ام درد خاصی داشتم که ازآن دردوگرفتگی دیگر خبری نیست.خیلی شادوخوشحال وشادابم وزندگیم نظم خوبی گرفته واززندگیم خیلی راضیم،البته همیشه زندگی بی مشکلی داشتم ودرخانواده مرفه به دنیا آمدم وبهترین پدرومادروخانواده رادارم،فقط مشکلم ناشادی بودکه باشرکت درکلاستون رفع شد.البته درزندگی زناشوییم هم مشکلاتی داشتم که رفع شدوحالا زندگی خوبی دارم فقط دررفاه آنچنانی نیستم ودرآمدشوهرم کم است.همیشه میگوییم بایدخودم یه اقدامی بکنم ومشکل اینجاست که اهل اقدام نیستم، خیلی کارها کردم وازقانون ها استفاده کامل رابردم وهمه ی تصمیم گیریها وتمرینها وتکنیک هارابه خوبی انجام دادم ولاور قوی وسالمی پیدا کرده ام ولی چه کنم که به مرحله ی اقدام که میرسه دچاررخوت وسستی میشوم وناخودآگاه اصلا به آن فکرنمیکنم وسعی میکنم فاصله بگیرم،ولی باخودم عهد بستم که بعداز عید شروع کنم که اصلا الان برعکس دچاربی حالی شدم وبعداز عید همش خوابم یادارم میخورم البته فکر کنم این رفلکس است که نخوام به اقدام فکر کنم،باتوجه به حرف خودتون که مستقیم درکلاستون بهم گفتید توتیپ نهی هستی وبسنده کن به ارث بابات.البته این حرف درمن اثرنگذاشت ومن تا به اینجا خیلی سعی کردم کاسبی برای خودم راه بندازم ولی نمیدونم چرانمیتونم قدمی بردارم،حتی باعلم به اینکه میدونم ممکنه رونق خوبی هم کاسبی ام داشته باشه ولی تنبلی شدیدی که دارم مانع ازاقدام میشه.بعدازچندسال حالا که دردوره ی آفرینش شرکت کردم خیلی سعی میکنم اقدامی انجام بدم که بعدازحال خوب وروابط خوب وصمیمی باهمسروبچه هام ،وضع مالی خوبی هم داشته باشیم ولی چه کنم که انگارحال کارکردن ندارم،کارکردن که میگویم دراین حدکه حتی حال ندارم از خونه ببرون برم وپارچه بخرم که تولیدی محصولات خواب راه بندازم وخودم بدوزم وکم کم گسترشش بدم البته فکر میکنم یه جور مقاومت ذهنی باشه که نمیدونم چرادچارش شدم وحالم خیلی بده چون کلا آدم زرنگی هستم.حالا به این نتیجه رسیدم که به همین زندگی ساده ام راضی باشم وازلحظه ام لذت ببرم وشادوخوشحال باشم وبی فکرواسترس زندگی کنم وفقط باتجسم واستفاده ازقانونهای دیگر وامید به خدابه اهدافم فکر کنم وخودم هیچ کاری برای پولدارشدن نکنم چون واقعا دچاراسترس ورخوت میشوم ونتیجه عکس میگیرم وازحال خوبم دوباره فاصله میگیرم.توروخداشمایه کمکی بهم بکنیدبهم بگیدچکار کنم باقوانین آفرینش که خیلی به آن مسلط شدم وواقعامثبت نگرشدم وبه حرفهای منفی دیگران گوش نمیدم ومن حتی دیگه تلوزیون وسریال نمیبینم که حالم وباورهام خراب نشه وناخودآگاه همزادپنداری منفی نکنم،فقط به اینها بسنده کنم وزندگیم رابا امید به خداطی مسیر کنم وبه اهدافم فکرکنم ویا حتما باید خودم اقدامی بکنم وکاری راه بندازم(البته ایده آلم درزندگی بیشترموفقیت بچه هام وشوهرم است ولی ازبی پولی رنج میبرم بخصوص من که خانواده ی متمولی دارم)(همسرم رابااین دوره آشنا کرده ام ولی او کلا آدم نا امید وبی اعتماد به نفسیست برعکس من،ولی فوق العاده کاری وخستگی نا پذیر وزحمت کش)خواهش میکنم بهم مستقیم بگید چکار کنم شماهمیشه گفته ایدمن مثل مادرشمام وکمکتون میکنم ،ببخشید که طولانی شد چون میدونستم شما درتندخوانی مهارت دارید وبادل سوزی میخوانید.بازهم ازلطف شما ممنونم خدانگهدار.

  پاسخ
 83. لاله
  لاله گفته:

  خانمی هستم ازدواج کردم ساعتهاازخانوادم دورهستم ولی مشکلات خانوادم تاثیرزیادی توی زندگیم داره ذهنم مدام درگیره اوناست استرس دارم مدام وهمش به اونافکرمیکنم ایناباعث شدن افسردگی شدید واسترس زیادداشته باشم چیکارکنم به خانوادم فکرنکنم?

  پاسخ
 84. نسرین
  نسرین گفته:

  سلام خانم تیموری عزیز من سه ماه اول دوره افرینشو خریداری کردم نسبت به قبل بهتر شده حالم وویسهاتونو گوش میدم بهم ارامش میده استاد عزیزم من چه جوری,میتونم به ارزوهایم برسم راهنماییم کنین همیشه سلامت باشین دوستون دارم

  پاسخ
 85. مهدی
  مهدی گفته:

  سلام وعرض ادب بنده حقیر فکرهای بدی سراغ میاد همش با خودم میگم نکنه دچار این افکار بشم بخاطر اینکه میگن اگر منفی فکر کنی دچارش میشی من یکم عصبی هستم و وقتی که اعصابم خورد میشه این افکار سراغ میاد چه کار کنم این افکاربد دچار نشم شما را به خدا اگر راهی هست بگین

  پاسخ
  • تهمينه ملکپور
   تهمينه ملکپور گفته:

   سلام منم زندگی سختی داشتم با اعتیاد شوهرم ولی شوهر بی ازارو ۱۱سال توبرنامه وراهنما وقدم وخدمت و۶سال پاکی شوهر ۲تا بچه عالی عالی دارم وموفق از نظر ایمان به خدا خوبیم ولی هنوز تو خونه ی پدر شوهر وبا بی پولی کارگاه خیاطی وکار وشاگردم داریم ولی به موقعه پول ندادند ولی هنوز امیدوار ومحکمم،نتونستم افرینش شما را بخرم ولی دلم میخواهد بریم تو خونه ی شیک خودمون ،ماشین ،عالی ،پول وثروت ومسافرتهای عالی باخود خدای درونمون کمکم کنید واگه صلاح میدونید افرینش رابصورت اقیاطی ماهی ۱۰۰تومن که با ۳نفر بشه من همون ۲۵۰تومن رابدهمزندگی من کاملا زندگی قبل شما والان م میخواهم زندگیم بشه زندگی وموفقیت شما ،کمکم کنید خسته شدم ولی نا امید نه:-*:-*:-*

   پاسخ
 86. ZahraM
  ZahraM گفته:

  سلام استاد تیموری عزیز… همیشه میگید که با قوانین و قواعد میشه رابطه عاطفی رو هم بهتر کرد ازتون میخوام بهمون بگید قوانین مرتبط با این موضوع چی هستن و چطور میشه این کارو انجام داد؟

  پاسخ
 87. رقیه
  رقیه گفته:

  سلام خانم تیموری امیدوارم که سلامت باشین
  استاد عزیز من تازه با کانالتون آشنا شدم ی سوال دارم چطور میتونم ازدواج کنم و زندگی موفقی داشته باشم؟
  البته یکی هس ک دوسش دارم و دوست دارم باهم باشیم ولی ازم کوچکتر هس
  ممنون میشم راهنماییم کنین و بگین ک قانون جذب همسر ایده آل چگونه است
  باتش از شما استاد عزیزم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.