معصومه تیموری

پورشه میخواین یا پراید؟ – قسمت دوم

دوست خوبم سلام. یک سلام پر از انرژی های مثبت، پر از اتفاقات خوب.

یک سلام بهاری به تو دوست ارزشمندم، به تو دوست هدفمندم، به تو که برای فردایی بهتر امروز قدم برمی داری و برنامه ریزی می کنی.

امکان نداره ما به خواسته هامون برسیم، بدون اینکه بهاشو بپردازیم. جالبه، بعضیا می خوان از رودخونه بپرن بدونه اینکه پاشون خیس بشه. مگه میشه من اهداف بزرگ، آرزوهای بزرگ و خواسته های بزرگ داشته باشم و نخوام بهاشو پرداخت کنم.

جهان هستی، جهانی هوشمنده که هر لحظه تو رو ارزیابی می کنه و این رو مشاهده می کنه که آیا تو حاضری برای رسیدن به خواسته ات بهایی بپردازی یا نه. این بها میشه دیالوگ های تو، رفتار تو، عمل تو، عملکرد تو، میشه دیدن همین کلیپ! و یا اینکه تو در هر لحظه و در هر جایگاهی که هستی تصمیمت این باشه یه پله بری بالاتر.

من نمی دونم تو برای چه چیزی می جنگی و یا خواسته ات چیه، اما اگر بتونی با اون هم راستا و هم فرکانس بشی و ارتعاشات خودتو میزون کنی قطعا خواسته هاتو ازآنِ خودت می کنی و رسیدن به اهداف رو تجربه می کنی.

من در قوانین آفرینش فقط در مورد این موضوع صحبت می کنم که خودمون رو در راستای رسیدن به خواسته هامون قرار بدیم. می دونید که دیالوگ های قانون جذب خیلی ساده است، اما هدف من این موارد نیستن. من می خوام قوانینی فراتر از قانون جذب رو به شما بگم که شامل قوانین جذب هم می شه. می خوام بهت بگم که چطور با خواسته هات هم ارتعاش بشی. هم ارتعاش بودن ینی چی؟ ینی شبیه خواسته شدن، ینی اون خواسته رو در لحظه زندگی کردن ینی من بتونم در تمام فضای مغزم، روحم و وجودم، اون رو ببینم، احساس کنم و زندگیش کنم.

حتما این ویدئو رو ببین دوست عزیزم، در این فایل در مورد چگونگی رسیدن به اهداف، برنامه ریزی، قانون جذب، قوانین آفرینش، هم ارتعاش بودن و معانی اون، برای رسیدن به اهداف بزرگ صحبت شده. حتما بعد از تماشای این فیلم نظرتو با من در میون بذار.

دوستت دارم عزیزم، هر کجا که هستی بدرخش و خوش بدرخش.

علی ابراهیمی

نظرات ۲

  • سلام خانم تیموری عزیز
    برای ازدواج کردن چه تمرینی انجام دهیم چه عبارت تاکیدی بگویم
    برای قبولی در آزمون چه تمرینی انجام دهیم چه عبارت تاکیدی بگویم
    باتشکر فراوان

  • سلام خسته نباشید.همه حرفهای شما درسته که ادم باید با هدفش زندگی کنه تا به دست بیاد.اما چطور مهمه.چطور یه ادم بی پول انقدر انگیزه در خودش ایجاد کنه یا بتونه اقدامات اولیه رو انجام بده وقتی توانایی خرید دوره های شما رو نداره تا بتونه با کمک راهکارهای دوره زندگیش رو تغییر بده؟